Spokojni.pl

Projektują i zmieniają rzeczywistość

Adam Spokojny spływa…

Adam postanowił wycisnąć z wakacji jeszcze jeden weekend. Nigdy nie był na spływie, a nadarzyła się okazja, żeby popłynąć kajakiem ze znajomymi. Niezbyt długo, dwa dni wiosłowania. W piątek wziął urlop i dzięki temu może pojechać na pole biwakowe już w czwartek. Później piątek i sobota w kajaku, no i niedziela. Na wszelki wypadek zarezerwowana na „odchorowanie” zakwasów.

Adam, jak już wiesz z poprzedniego wpisu, kieruje projektem. Przed urlopem spokojnie wysłał wniosek o płatność, ale projekt jest realizowany w ramach konsorcjum i zdarza się, że lider potrzebuje jakichś informacji „na już”.

Tymi sprawami Adam nie musi się jednak zajmować. W systemie, z którego korzysta, wszyscy partnerzy udostępniają wgląd do swoich danych liderowi. Na początku projektu wystarczyło wpisać odpowiedni kod i załatwione. W dowolnym momencie lider zagląda i już wie.

W piątek telefon Adama spokojnie spoczął więc w wodoodpornym worku. Razem z jedzeniem i suchymi rzeczami do przebrania. Pływanie kajakiem to mokre zajęcie 😉 A rzeka Drawa to wprost idealne miejsce na spokojną wycieczkę ze znajomymi.

Jak dołączyć do Spokojnych?

Bycie Spokojnym to konkretny sposób prowadzenia projektów. Łatwiej dołączyć do tego grona, gdy dysponuje się odpowiednim narzędziem. Już niebawem przedstawimy system, który znacząco ułatwi zapewnienie spokoju podczas pisania, realizacji i raportowania projektu.

Zostaw nam maila, a poinformujemy Cię o uruchomieniu systemu.