Spokojni.pl

Projektują i zmieniają rzeczywistość

Adam robi kompot z jabłek

Adam Spokojny ma działkę. Nie budowlaną – taki rodzinny ogródek działkowy. Ma na nim jabłonkę, która wyjątkowo obrodziła w tym roku. Jabłek jest zatrzęsienie.

Adam ma kilka dni więcej urlopu niż jego żona, został w domu i ma przygotować kompot. Nasz bohater jest całkowicie „a-kuchenny” dlatego żona zostawiła mu przepis. Wszystko spisane krok po kroku. Ufff. Może jak będzie robił to sam drugi raz, będzie łatwiej. Przyglądał się co prawda jak robili kompot poprzednio, ale on tylko obierał jabłka 😉


Nie masz wrażenia, że podobnie jest z projektem?

Gdy uczestniczysz w realizacji czyjegoś projektu, jakoś idzie – masz jasno wytyczone rzeczy do zrobienia. Gdy sam masz nim kierować, dobrze jest dostać od kogoś bardziej doświadczonego zestaw wskazówek i numer telefonu „na wszelki wypadek”. Z czasem dochodzisz do etapu, gdy sam/a wypracowujesz sposób działania.

Wskazówki bardziej doświadczonych osób, czy wręcz szablony postępowania pozwalają poczuć się z projektem bardziej komfortowo. Spokojnie.

Sprawdzone mechanizmy, podpowiedzi – kiedy czym się zająć. To sprawia, że kierowanie nie jest nerwówką. Przygotowywany przez nas system implementuje takie rozwiązania, niedługo będziesz mógł/mogła dowiedzieć się więcej.


Wracając do Adama – nie będzie oczywiście dzwonił do żony w sprawie kompotu. Co najwyżej wyśle SMSa 😉

Jak dołączyć do Spokojnych?

Bycie Spokojnym to konkretny sposób prowadzenia projektów. Łatwiej dołączyć do tego grona, gdy dysponuje się odpowiednim narzędziem. Już niebawem przedstawimy system, który znacząco ułatwi zapewnienie spokoju podczas pisania, realizacji i raportowania projektu.

Zostaw nam maila, a poinformujemy Cię o uruchomieniu systemu.