Spokojni.pl

Projektują i zmieniają rzeczywistość

Adam jedzie na urlop

Zbigniew Nerwowy miał zaplanowany urlop. Jako kierownik projektu musi jednak zadbać o to, aby wniosek o płatność (a termin złożenia przypada dzień po jego wyjeździe) został złożony bez opóźnienia.

Zbigniew nerwowo czeka na informacje od swoich asystentów na temat osiągnięcia zaplanowanych na ten moment wskaźników projektu. Niestety zebranie tych informacji nie jest takie proste. Liczba osób przeszkolonych, zaawansowanie w projektowaniu i kilka innych.

Dzień przed wyjazdem okazuje się, że wskaźniki nie zostały osiągnięte. Trzeba napisać wyjaśnienie, łatwiej by było gdyby Zbigniew wiedział o tym wcześniej. Gdyby stan realizacji wskaźników mógł znać na bieżąco… Ale ma dzwonić czy pisać codziennie? 

Ostatecznie Zbigniew nie wie czy wyjedzie w terminie. W domu również zrobiło się dość nerwowo.


Adam Spokojny również ma plany urlopowe. Wartości wskaźników ma już zebrane, wystarczyło zajrzeć do systemu. Asystenci wpisują je tam na bieżąco. Był jeden problem w pozycji budżetowej nr 40, ale zainteresował się tym od razu jak wskaźnik nie ruszył z miejsca w zaplanowanym czasie. Teraz skończył pisać wniosek i przesłał go do instytucji.

Wyjazd zaplanowany już dawno i bez problemu będzie można go zrealizować. W zasadzie do grona Spokojnych można również zaliczyć żonę Adama – Juliannę.

Jak dołączyć do Spokojnych?

Bycie Spokojnym to konkretny sposób prowadzenia projektów. Łatwiej dołączyć do tego grona, gdy dysponuje się odpowiednim narzędziem. Już niebawem przedstawimy system, który znacząco ułatwi zapewnienie spokoju podczas pisania, realizacji i raportowania projektu.

Zostaw nam maila, a poinformujemy Cię o uruchomieniu systemu.